Skip to product information
1 of 7

Ново

Avocado - Hoodie Blanket

Avocado - Hoodie Blanket

Regular price ден 2,090.00 MKD
Regular price ден 2,200.00 MKD Sale price ден 2,090.00 MKD
Sale Распродадено
Tax included.

Повеќето луѓе преферираат комфорт пред убавина, но ова дуксер-ќебе ви ги овозможува и двете. Направено од удобен и мек материјал, тоа е совршен избор за извршување на дневните активности во ладните денови и уживање со вашите најблиски во ладните ноќи.

  • Рачно или машинско перење на максимум 30ºC .
  • Не гo сушете во машина за сушење алишта.
  • Да не се пегла.
  • Забрането хемиско чистење.
  • Да не се користат избелувачи.
Препорака: пред употреба да се испере.

Информации за достава

Доставата е 3-7 работни дена.

Бесплатна достава за нарачки над 2500мкд.

View full details